Administrēšana

Atjauninājumu veikšana, satura un informācijas atjaunināšana, produktu kataloga  atjaunināšana. Reizi mēnesī vai pēc iepriekšējas vienošanās vairākas reizes mēnesī. Sākot no 20 EUR mēnesī. Ja izvēlēsieties mājas lapu admistrēt paši, pie nodošanas saņemsiet instrukcijas uzskatāmā veidā, ar attēliem.

būvlaukums mājas lapai mājas lapas cena

Mājas lapa biznesam

Mājas lapas izveide ir efektīvs veids kā piesaistīt klientus un sadarbības partnerus. Funkcionāla, ar pievilcīgu dizainu tā kalpos kā Jūsu vizītkarte interneta vidē.  Tiks piemeklēts Jūsu biznesa veidam piemērotākais risinājums, lai piedāvātie pakalpojumi ērti un ātri sasniegtu klientus. Nepieciešamības gadījumā vietne tiks reģistrēta Google analytics, līdz ar to būs pieejama apmeklējuma statistika. Visām lapām tiks veikta pamata SEO optimizācija(bez satura izstrādes) – izveidoti atslēgvārdi un metadati, tās tiks reģistrētas Google search console, lai tās būtu viegli atrodamas meklētājos jau  dažas dienas pēc publicēšanas. Google maps integrācija, lai klienti Jūs spētu ātri un vienkārši atrast, kas ir īpaši svarīgi, ja apkalpojat klientus klātienē.

Blogs

Vai nu Jūsu aizraušanās ir makšķerēšana vai mode, blogs var būt noderīgs. Arī bloga pievienošana biznesa mājas lapai ir tā vērta gan no meklētājprogrammu optimizācijas skatu punkta, gan klientu piesaistīšanai. Jūs varēsiet rediģēt savu saturu, atbildēt uz komentāriem(ar facebook autorizāciju vai bez), kā arī kopīgot savus ierakstus sociālajos tīklos ar viena klikšķa palīdzību. Arī  ziņu/jaunumu portāls pēc būtības ir blogs un ir piedāvājumā. Arvien lielāku popularitāti iegūst podkāsti, arī tos ir iespējams integrēt blogā vai ja nepieciešams izmantot lapu kā platformu podkāstam.

vīrietis pie laptopa mājas lapa

Interneta veikals

Interneta veikala izveidošana uz WooCommerce platformas bāzes.  Iespēja pilnībā personalizēt Jūsu interneta veikalu, dažādu maksājumu sistēmu integrācija. Plaša dizaina izvēle, pilnībā personalizētas kategoriju, groza, norēķināšanās un paldies lapas,  lētāka uzturēšana salīdzinot ar analogām platformām. Dažādi preču un kategoriju filtri, ātri un darbojās bez pilnīgas lapas pārlādēšanas, rēķina ģenerēšana, piegāde. Pēc īsas apmācības veikala pasūtītājs pats varēs pievienot, izņemt un rediģēt preces savā interneta veikalā.  

Mājas lapas izveide projektam

Izveidošu mājas lapu universitātes projektam, publiskam pasākumam, biedrībai, vai jebkuram citam projektam, kam nepieciešama seja virtuālajā vidē. Iespēja izveidot online galeriju, arhīvu, ziņu lapu, publicēt atskaites par panākumiem, un citas iespējas.  Informējiet interesentus kā arī dalībniekus par aktualitātēm ar modernas mājas lapas palīdzību. Neatkarīgi no projekta apmēriem personalizēta mājas lapa tam dos papildus svaru interesentu acīs.

projekta mājas lapa

Anketa cenu piedāvājuma saņemšanai

Ar sarkanu zvaigznīti atzīmēti obligāti aizpildāmie lauki.