Mani sauc Kristaps Fišers,

esmu pašnodarbināts web izstrādātājs un dizaineris.

Ar ko es strādāju?

Es strādāju ar WordPress satura vadības sistēmu, programmēšanas valodām HTML un CSS, kā arī apgūstu JavaScript. Attēlu apstrāde - Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, skices un vizuālais noformējums, wireframes - Figma. Protams arī Chrome DevTools.

Kādēļ WEB?

Darbs , kas sniedz gandarījumu un mācīšanās , kas sniedz prieku. Aplūkojot prognozes par jomas attīstību tuvākajiem 10 gadiem , izejmateriāla šīm sajūtām pietiks vēl ilgam laikam.

Ko es piedāvāju?

  • Pilnu atdevi neatkarīgi no projekta apjoma un sarežģītības.
  • Godīgu attieksmi un garantiju savam darbam.
  • Idividuālu pieeju katram projektam.
  • Aktīvu komunikāciju, lai iespējami precīzi un ātri īstenotu Jūsu ideju.

Īsumā par mani

Pirms COVID19 pēdējos gadus būvēju skatuves un gaismas koncertiem un pasākumiem. Šķita , ka esmu atradis sfēru kurā varētu uzkavēties vēl vismaz pāris gadus, taču darbs nozarē pilnībā apstājās. Tīmekļa izstrāde un ar to saistītais jau kādu laiku bija manā redzeslokā, bet pietrūka laika ķerties klāt pa īstam. Nolēmu izmantot radušos situāciju, lai mainītu ne tikai nozari kurā strādāju, bet arī dzīvi kopumā, lai iegūtu finansiālu neatkarību un nekad vairs nenāktos no rīta celties ar domu "kā man negribas iet uz darbu".
Kad nestrādāju vai nemācos, pavadu laiku kopā ar meitu, spiningošanas sezonas laikā cenšos iespējami biežāk būt uz ūdeņiem. Rūpējos par ūdens un sauszemes bruņurupučiem kā arī akvārija zivīm.